Firma Adı İletişim Konum
AGROER MÜHENDİSLİK VE MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Topçular Mah. Rami Kışla Cad. Emintaş 3 San. Sit. No: 19 İç Kapı: 4-5-46 / eyüp / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 612 9063
Web: www.agroer.com.tr
Salon: 5
Stant: 508
Ürün Grupları
  • GÜBRELEME, TOHUMLAMA MAKİNELERİ
  • EKİM MAKİNELERİ     
  • ÇAPA MAKİNESİ  
  • MİBZERLER
  • PNÖMATİK SİSTEMLER
  • PÜLVERİZATÖRLER

1997 yılında ERTEKNİK KALIP SANAYİ ismi ile Plastik enjeksiyon kalıbı üretim atölyesi olarak kurulmuş olan firmamız günümüze kadar sektörlerinde söz sahibi olan bir çok firmaya plastik ve metal enjeksiyon kalıbı üretmiştir. İlk CNC makinasını 2005 yılında bünyesine katan firmamız hizmet verdiği firmalara ARGE çalışmaları ve teknolojik kaliteli üretim planlamalarında destek sağlamış ve sağlamayı sürdürmektedir. Firmamız 2010 yılında plastik enjeksiyon bölümünü kurarak Mibzer (Üniversal Hububat Ekim Makinası) plastik parçalarının üretimine başlamıştır. 2012 yılında gelen talepler doğrultusunda Damla kesicili plastik tarla memelerinin Ar-ge çalışmaları ve kalıplarına başlanmış 2014 başlarında üretim yelpazesine eklenmiştir. Firmamız 2017 yılı sonlarında ERTEKNİKKALIP olan ünvanını yurt dışı pazarında kullanmış olduğu markasıyla özdeştirerek AGROER MÜHENDİSLİK ve MAKİNA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ olarak değiştirmiştir. Özellikle tarım sektörün düşük maliyetle yüksek kalite üretimini kendine hedef edinen firmamız ülkemiz ve dünya pazarlarında kendine itibarlı bir yer edinme gayreti ve azmi içerisinde ilk günkü heyecanını kaybetmeden çalışmalarına devam etmektedir.

Plastik Tarla ilaçlama memeleri ve yedek parçalarıDAMLA KESİCİLİ PLASTİK TARLA MEMESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tarla ilaçlama makinalarında kullanılan, suyu atomizasyon prensibi ile küçük taneciklere ayırarak ilaçların bitkilere en ideal biçimde nüfuz etmesini sağlayan plastik ilaçlama memeleri ve yedek parçaları

Mibzer ŞanzımanVaryatör
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3 kamlı kademesiz şanzıman sayesinde özellikle soğan, kanola haşhaş gibi mikro tohumlar 80gr/dekar kadar düşük normlarda ekim olanağı sağlar.

Mibzer KursakKursak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mibzerlerde Tohum deposunda gelen taneciklerin dişililer sayesinde atım miktarını ve atım oranlarını ayarlamada kullanılan en önemli aktarma grubudur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.