Firma Adı İletişim Konum
AGROES TARIM MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 8. CAD. NO: 34 / ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 222 228 0025
Web: www.agroes.com.tr
Salon: 4
Stant: 427B
Ürün Grupları
  • ÇAPA MAKİNESİ  

Türkiye Tarım sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeli bir ekip tarafında 2014 yılında kurulan Agroes, genç ve dinamik çalışanları ve tecrübesiyle kısa zamanda Türkiye pazarında ismini duyurmayı başardı. Kaliteli ürün anlayışı ve çiftçinin çözüm ortağı olduğunu kısa zamanda ispatlayan firmamız yaptığı anlaşmalar ile Türkiyede traktör üretiminde söz sahibi olan 2 büyük firmanın tedarikçisi olarak Tarım makina üretiminde bulundu. Bu gün Türkiye genelinde 40 ın üzerinde Bayi ağımız ile Türkiye çiftçisinin yanında olmaktan grur duyuyoruz.

MERDANE KOMBİNASYONLU TOPRAK FREZESİ (ROTOVATÖR)TOPRAK İŞLEME
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tarla tarımında hasat sonrası başka bir ekipmana ihtiyaç duymadan tek seferde bitki artıklarını parçalar, toprağa karıştırır ve ideal tohum yatağını hazırlar.

SABİT TOPRAK FREZESİ (ROTOVATÖR)TOPRAK İŞLEME
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AGROES Sabit Toprak Frezeleri, bağ, bahçe ve seralarda klasik toprak işleme ekipmanlarına gerek kalmadan sürülmüş yada sürülmemiş tarım arazilerinde toprağınızı tek seferde işler. Bitki artıklarını toprağa karıştırarak organik gübre oluşmasına yardımcı olur. kimyasal ilaç kullanmadan zararlı bitkiler ile mücadelede işinizi kolaylaştırır.

HİDROLİK KAYDIRMALI TOPRAK FREZESİ (ROTOVATÖR)TOPRAK İŞLEME
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AGROES Hidrolik Kaydırmalı Toprak Frezeleri, özel tasarlanmış hidrolik piston sistemi ile meyve, sebze, bahçeleri, seralarda direk dibi ve ağaç altlarında köklere zarar vermeden çalışma imkanı sunar. Toprak yüzeyinde kalan ot ve bitki artıklarını parçalayıp, karıştırarak toprak kalitesini arttırır. Operatör tüm bu işlemleri traktörde bulunan hidrolik kol kumandası ile kolayca gerçekleştirir.

DİK TOPRAK FREZESİ (ROTOVATÖR)TOPRAK İŞLEME
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AGROES Dik Toprak Frezeleri, sağlam, güçlü ve güvenilir yapıları, kolay kullanımları ve her ihtiyaca cevap verebilen geniş model yelpazesi ile toprak işleme ve tohum yatağı hazırlama makineleri içerisinde hem toprağa hem de bitkiye sağladığı katkılar bakımından teknik anlamda en başarılı iş yapan profesyonel ekipmandır. Toprağa dik yöde 30 cm ye kadar derin işleme yapan dayanıklı bıçakları, mikser hareketi ile toprağı alt üst etmeden işleyerek taban taşı oluşturmadan ideal tohum yatağı hazırlar. Özel tasarım sıyırıcılı dişli merdanesi sayesinde işlenmiş toprağı sıkıştırarak toprak tavını muhafaza eder.

TARLA TİPİ SAP PARÇALAMA MAKİNASISAP PARÇALAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AGROES Tarla Tipi Sap Parçalama Makineleri, mısır, ayçiçeği, pamuk ve buğday anızında hasat sonrasında oluşan bitki artıklarını parçalamak için kullanılan bir ekipmandır. Güçlü konstrüksiyon yapısı ve rotorunda opsiyonel olarak kullanabileceğiniz yaprak ve balta tip çapaları sayesinde maksimum performansa ulaşabilirsiniz. Otomatik kayış germe sayesinde kayış ömrü uzar ve makinaya çalışma kolaylığı sağlar. Çalışma yüksekliği ayarı arka silindir ya da arka teker ile yapılarak kullanıcıya opsiyonel olarak sunulmuştur.

BAHÇE TİPİ SABİT DAL - SAP PARÇALAMA MAKİNASIDAL - SAP PARÇALAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AGROES Bahçe Tipi Sabit Dal - Sap Parçalama Makineleri,budanmış meyve dalları başta olmak üzere ot, mısır, ayçiçeği, pamuk ve buğday anızında dahil olmak üzere oluşan bitki artıklarını parçalamak için kullanılan bir ekipmandır. Güçlü konstrüksiyon yapısı ve rotorunda opsiyonel olarak kullanabileceğiniz yaprak ve balta tip çapaları sayesinde maksimum performans sağlar. Otomatik kayış germe özelliği kayış ömrünü uzatır. Çalışma yükseklik ayarı arka silindir ile yapılır.

BAHÇE TİPİ HİDROLİK KAYDIRMALI DAL - SAP PARÇALAMA MAKİNASIDAL - SAP PARÇALAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AGROES Bahçe Tipi Hidrolik Kaydırmalı Dal - Sap Parçalama Makineleri,budanmış meyve dalları başta olmak üzere ot, mısır, ayçiçeği, pamuk ve buğday anızında dahil olmak üzere oluşan bitki artıklarını parçalamak için kullanılan bir ekipmandır. Hidrolik piston sistemi ile sera ve ağaç aralarında kullanım kolaylığı sağlar.Güçlü konstrüksiyon yapısı ve rotorunda opsiyonel olarak kullanabileceğiniz yaprak ve balta tip çapaları sayesinde maksimum performans sağlar. Otomatik kayış germe özelliği kayış ömrünü uzatır. Çalışma yükseklik ayarı arka silindir ile yapılır.

MEKANİK YAYLI ARA ÇAPA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AGROES