Neden Ziyaret Etmelisiniz? l Konya Tarım Fuarı
Tarımın Zirvesine Yolculuk: Konya Tarım Fuarı'nda Buluşalım!

Tarım sektörünün dünya çapında buluşma noktası olan Konya Tarım Fuarı 8-12 Nisan 2025 tarihlerinde Tüyap Konya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor! Son teknolojik ürünlerle tanışma imkanını elde etmek için ücretsiz online biletinizi almayı unutmayın!
 

Konya Tarım Fuarı'nı Öne Çıkaran Ayrıntılar!

Yenilikleri İlk Elde Görün, Yenilikleri Keşfedin!

400'den fazla katılımcının yer aldığı fuarda tarımın tüm sektörlerine özel olarak tasarlanmış çok çeşitli yeni teknoloji, hizmet ve araçları inceleme fırsatını yakalayın! Traktörler, biçerdöverler, gübreleme, hasat makineleri, ekim makinelerindeki en son yenilikleri sergileyen fuarda deneyime ortak olabilirsiniz.

Uluslararası Arena, Güçlü Strateji!

Tarım sektörünün dünya çapında buluşma noktası Konya Tarım Fuarı’nda dünya tarım sektörünün önde gelen firmaları ile sektör profesyonelleri bir arada olduğundan ürün ve hizmetleri ile tanışma, deneyimleme fırsatı elde edebilirsiniz.

İnovasyon ve Ürün Çeşitliliği!

Türkiye’nin en büyük tarım fuarı her sene tarım sektörünün en son trendleri ve inovasyonları ile tanışma imkânı sunuyor. Çeşitli sektörlerdeki ziyaretçilere son teknoloji tarım makineleri, teknolojisi ve ekipmanları sunan öncü şirketlerle buluşabilir traktörlerden biçerdöverlere, hasat makinelerinden ekim makinelerine kadar geniş ürün gamı ile eşsiz deneyime ortak olabilirsiniz!


 

İş Bağlantıları Kurma Fırsatı, Networking İmkânları!

Tarımsal mekanizasyon alanından en son teknolojileri sunmaya hazırlanan fuar, sektördeki diğer profesyonellerle tanışma ve iletişim kurma imkânı sunar. Yerel ve uluslararası katılımcılarla aynı çatı altında bulunarak iş bağlantıları kurabilir ve sektördeki son trendleri paylaşabilirsiniz.  

 

Türkiye’nin Tarım Makineleri ve Teknolojileri Sektöründeki En Büyük Fuarı Konya Tarım Fuarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor!

Her sene tarım sektörüne yepyeni bir soluk kazandıran Konya Tarım Fuarı 21. kez kapılarını katılımcı ve ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor. Tarımsal mekanizasyon ile dünyanın ileri teknolojilerini yakalamak ve tarlada verimini yükseltecek son teknolojik çözümlerle tanışmak için Konya Tarım 2025’te buluşalım!