Neden Katılmalısınız ? l Konya Tarım Fuarı


20. YIL BÜYÜK TARIM BULUŞMASINDA SİZ DE YERİNİZİ ALIN!

20. Konya Tarım Fuarı 5-9 Mart 2024 tarihlerinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Sektörün nabzını tutan fuarda firmanızın tarım sektöründeki varlığınızı güçlendirme, yurt içi ve yurt dışındaki potansiyel müşterilerle tanışma ve yeni işbirlikleri oluşturma fırsatını geç olmadan yakalayın. Şimdi yerinizi ayırın bu benzersiz deneyime ortak olun.

KONYA TARIM 2024’TE STANT ALANI KİRALAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Neden Konya Tarım 2024?

80 farklı ülke ile 200 binden fazla ziyaretçiye kapılarını açan 20 yıllık eşsiz deneyime ortak olmaya hazır mısınız? Tarım sektörünün en önemli küresel oyuncularının odak noktası olan Konya Tarım Fuarı firmanızın yeni iş fırsatları yakalamasına ve yeni iş birlikleri oluşturmasına zemin hazırlıyor.Tarımsal mekanizasyon ile dünyanın ileri teknolojilerini yakalama fırsatı sunan fuarda küresel trend ve inovasyonları yakından takip ederek firmanızın gelecek stratejik hedeflerini oluşturmanıza olanak sağlıyor. Ürün ve hizmetlerinizi dünya genelinde tanıtma fırsatı elde edip iş ağınızı genişleterek uluslararası ilişkiler kurma şansının yer aldığı dinamik vitrini ve tarımın tüm sektörlerine özel olarak tasarlanmış çok çeşitli yeni teknoloji, hizmet ve araçları inceleme fırsatını yakalayın!

Geniş Ürün Gamı İle 20 Yıllık Deneyim

Konya Tarım Fuarı traktörlerden biçerdöverlere, ekim makinelerinden budama makinelerine, römorklardan ekim makinelerine kadar geniş ürün yelpazesi ile en yenilikçi ürünleri sunmaya devam ediyor. Fuar süresince sektördeki en son yenilikleri öğrenme, firmanızı tanıtma, yeni iş bağlantıları kurma ve sektörün önde gelen firmaları ile mevcut bağlantılarınızı güçlendirme fırsatı bulacaksınız. Bu eşsiz deneyime ortak olarak sektördeki en yenilikçi çözümlerle işletmenize katkı sağlama şansını yakalamak için Konya Tarım Fuarı 2024’te yerinizi alın!

Tarımsal Mekanizasyonda Türkiye

Türkiye tarım ve tarımsal mekanizasyon alanında traktörlerden hasat makinelerine kadar tarım ekipmanlarında teknolojik yenilikler ve otomasyon çözümleri sunmaktadır. Son beş yılda küresel alanda önemli yerlere gelip sektörün yönünü belirleyen çalışmalara imza atan, 2023 yılının ilk dokuz ayında 68.534 adet traktör üreten Türkiye, Dünya’da traktör üretiminde 4. Sırada yer almaktadır. Tarımsal mekanizasyon alanından en son teknolojileri sunmaya hazırlanan fuar, Türkiye’nin tarımsal mekanizasyon imalatında en önemli konumda olan Konya’da en son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sunmak için hazırlıklarına devam ediyor.


 

Geçen Yıl Konya Tarım

Geçtiğimiz 2023 fuarında 80 ayrı ülke ile Türkiye’nin yedi bölgesinden toplam 200 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan, dünya tarım sektörünün önde gelen firmaları ile sektör profesyonellerinin yakından takip ettiği Konya Tarım Fuarı sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.