Tarım Sektörü Konya’daki Dev Buluşmaya Hazırlanıyor!

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı fuarları arasında gösterilen Konya Tarım Fuarı, 5-9 Mart 2024 tarihlerinde 20. kez tarım sektörünü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

19. Konya Tarım Fuarı Yarın Açılıyor

Avrupa'nın her yıl düzenlenen en büyük tarım fuarı konumunda olan Konya Tarım Fuarı 14-18 Mart 2023 tarihlerinde 19. kez Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde ziyaretçileriyle buluşacak.

Konya Tarım Fuarı 8 Mart’ta başlayacak

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı fuarları arasında gösterilen Konya Tarım Fuarı, 8-12 Mart 2022 tarihlerinde on sekizinci kez tarım sektörünü bir araya getirmeye hazırlanıyor. Sektörün ihracat rakamlarına çok önemli bir katkı sağlamayı hedefleyen fuar, tüm hazırlıklarını tamamladı.

 

Türkiye’nin en büyük tarım fuarından sürdürülebilirlik vurgusu

Tarım sektörünün Türkiye’deki en büyük buluşması olan Konya Tarım Fuarı, bugün itibariyle Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. 12 Mart’a kadar sürecek olan fuarda 150’den fazla tarım makinesinin lansmanı yapılacağı biliniyor.
 

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

Konya Tarım Fuarı Yeni Tarih Bilgilendirmesi

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. olarak 17-21 Mart 2020 tarihleri arasında planlanan Konya Tarım Fuarı’nı 8-12 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştireceğimizi bildirmek isteriz.

 

KONYA TARIM FUARI 100’ÜN ÜZERİNDE ÜLKEDEN 5000’E YAKIN İŞ İNSANINI AĞIRLAYACAK

KONYA TARIM FUARI 100’ÜN ÜZERİNDE ÜLKEDEN 5000’E YAKIN İŞ İNSANINI AĞIRLAYACAK
TARIM SEKTÖRÜNÜN HEYECANLA BEKLEDİĞİ KONYA TARIM FUARI YENİLİKLERLE GELİYOR