Firma Adı İletişim Konum
ABY PLASTİK AMBALAJ VE ENERJİ SAN. TİC. A.Ş.
1. Organize Sanayi Bölgesi 83118 Nolu Cad No: 6 Başpınar / Şehitkamil / GAZİANTEP / TÜRKİYE
İletişim: +90 342 211 2121
Web: https://www.kimpack.com.tr
Salon: 2
Stant: 241B
Ürün Grupları
  • Silah Streç, Sera Örtüleri, Yer Örtüleri

Yurt içi ve Globaldeki Birçok Şirketin Tedarikçisiyiz! Plastiğe hayat verme felsefesinden yola çıkarak faaliyetlerine devam eden Kimpack; sınai, tarım ve hizmet sektörlerine tedarikçi konumuyla öncülük etmektedir. Yıllık 280.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle Orta Doğu ve Avrupa nın en büyük tesislerinden birine sahip olan Kimpack yurt içi ve globaldeki pek çok şirketin en önemli tedarikçisidir. 2000 çalışanının da desteğiyle faaliyetlerini, yalnızca üretimi değil, üretim sonrası tüm hizmetleri de kusursuzluk anlayışı doğrultusunda sağlayacak şekilde organize etmiştir. Sektördeki gelişmeleri takip ederek yenilikçi anlayış doğrultusunda yüksek kaliteyi hedefleyen Kimpack, 80 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Faaliyetlerini 150.000 m2 kapalı alanda sürdüren Kimpack, bulunduğu konumun verdiği sorumlulukla çalışmalarını özveri, istikrar ve kararlılıkla yürütmektedir.

Sera ÖrtüsüSera Örtüsü
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tarımsal film türleri arasında en önemli yeri sera örtüsü almaktadır. Sera örtülerinin özellikleri kullanım amaçlarına ve kullanılacakları bölgelerin aldığı radyasyon miktarına göre değişim göstermektedir. Buna bağlı olarak sera örtüsünde kullanılan katkı maddeleri ve kalınlığı önem kazanmaktadır. Özellikle UV katkısının kullanımında, yukarıdaki bilgiler ve sera örtüsünün öngörülen kullanım süresi belirleyicidir. Kullanım sürelerine göre 9 aylık, 12 aylık, 18 aylık,24 aylık, 30 aylık,36 aylık ve 60 aylık olmak üzere; çok katlı ekstrüzyon (coex) teknolojisi ile üretilen sera örtüsü çeşitlerimiz mevcuttur. Katkı ve hammadde çeşitleri bölgelere ve müşteri isteğine bağlı olarak değişim göstermektedir. Sera örtülerinde özellikle dış ambalajda bulunan ve garanti koşulu sayılan uyarı yazılarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Silaj StreçSilaj Streç
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3 Katlı ve 5 Katlı CO-EX makineleriyle üretimi gerçekleştirilen silaj streç, ISO 9001 standardınca sürekli kontrol altında olan üretim sürecinin sonucunda üstün kalitedeki ham maddeler ve yüksek ürün kalitesiyle müşterilere ulaştırılır.

Malç FilmMalç Film
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Malç filmleri toprağın sıcaklığını arttırarak veya azaltarak değiştirilebilir. Ürün yelpazemizde bulunan malç filmleri, doğru mevsimde doğru filmin seçilmesine olanak tanımaktadır: Opak Filmler Siyah: Toprakla sıkı temas edecek şekilde serildiğinde toprağı ısıtır. Toprakla zayıf temas etmesi halinde bunun aksi etki yaratır. Siyah-Gri(Gümüş): Uç sıcaklık değerlerini makul düzeylere çekerek bitkilerin ve meyvelerin kavrulmasını engeller. Siyah filme göre daha üstün özelliklere sahip olan bu film tipi; tüketiciye ekin bitinin bitkiden uzak tutulması gibi ek bir fayda sağlar. Sarı- Kahverengi: Sarı renk, yaprak biti ve beyaz sinek gibi canlıları ortamdan uzak tutarak bitkinin bu zararlıların taşıdığı virüslerden etkilenmemesini, böceklerden zarar görmemesini sağlar. Siyah-Beyaz: Yazları sıcak geçen iklimlere uygun, bitkiyi en serin halde tutan örtü tipidir. Işık Seçiciliği Özelliğine Sahip Malç Filmler: Bu tür malç filmler, kızılötesi (IR) ışınları geçirerek toprağın ısınmasını sağlar. Aynı zamanda sera içinde zararlı otların türemesini engeller. Isıtıcılık özelliği şeffaf filme göre daha zayıf olmakla birlikte, ayrık otların yoğun olduğu topraklarda bu sorunun kesin çözümüdür. Şeffaf Filmler Polydak: Daha az ağırlık, daha fazla metraj özelliğiyle, erken mevsim çekirdek kabağı üretiminde kullanılmaya en uygun filmdir. Böcek öldürücülerle birlikte kullanıldığında, bu film tipi de ayrık otlarının oluşumunu engeller.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.