Firma Adı İletişim Konum
AKYOLLAR TARIM MAKİNALARI İBRAHİM AKYOL
Çarşı Mah. Osmanakça Sok. Sanayi Sitesi B Blok No: 8-9-10-11 / Köşk / AYDIN / TÜRKİYE
İletişim: +90 541 227 2197
Web: http://www.akyollarmakina.com/
Salon: 5
Stant: 522
Ürün Grupları
  • HASAT MAKiNELERi

Firmamız 1987 yılında İBRAHİM AKYOL tarafından küçük bir tamir atölyesi olarak kurulmuştur. 1994 yılında zeytin eleme makinası ve balya makinası yedek parça üretimine başlamış. Geçen her günle beraber müşteri kitlesi genişleyen firmamız. 2000 yılında ot tırmığı üretimine başlamış. 2005 yılında AKYOLLAR TARIM MAKİNASI olarak resmi kimlıne bürünmüş ve bayi ağını genişletmiştir. Dünya genelinde istenilen her bölgeye mağzeme yollama kapasitesine sahiptir.

OT DAĞITMA MAKİNASIOT DAĞITMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ot Dağıtma Makinası, biçilmiş yem bitkilerini dağıtarak besin değeri kaybolmadan çabuk kurumasını sağlar ve böylece yem bitkisi tarladan kısa sürede kaldırıldığı için yıl içinde daha fazla hasat yapmaya olanak tanır. Yüksek iş genişliği ile zaman ve emekten, düşük güç gereksinimi ile de yakıttan tasarruf sağlar. Manevra kabiliyeti sağlayan yüksek tekerleklere sahiptir. Makinanın basit yapısından dolayı bakım ve onarımı oldukça kolaydır.

OT TOPLAMA MAKİNASIOT TOPLAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ot toplama makinası, hasat edilmiş yem bitkilerini belli aralıklarla dizilmiş namlu haline getirilerek ot toplama römorku ya da balya makinası ile toplama ve balyalama işlemlerini kolaylaştıran, düşük güç gereksinimi ile yüksek manevra ve iş yeteneğine sahip İDEAL MAKİNA dır. Taş, toprak ve benzeri cisimler otun arasında kalmadan temiz anız bırakarak kaliteli toplama yapar. Makinanın toplama ünitesini oluşturan tırmık kolları, demonte edilerek ana çatı üzerindeki taşıma yuvalarına takılır; böylece makinanın toplam boyu güvenli taşıma için uygun halde katlanarak minimize edilmiş olur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.